Продавець KSAY® - ФЛП КОМАРОВ розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
72 відгуків
KSAY® Интернет-Магазин Швейного Оборудования
+380689832220
+380689832220
+380669832220
+380973533062

Прасувальне обладнання Malkan Туреччина

ІСТРОРІЯ ПІДСТАВИ ОБЛАДНАННЯ MALKAN 
Malkan Machinery була заснована в 1971 в Туреччині Мустафем Алканом власником, колишнім оператором токарних верстатів в 60-их. В основу Малкан місцевий індустріальних парових прасок проведена в перший раз прекрасною альтернативою для імпортних прасок з Європи до цього року. Протягом 10 років з часу заснування, швидко розширюється Malkan пройшов шлях від невеликого цеху в 12 кв. м до виробничого об'єкта площею 400 кв. м до кінця 70-их.

1980 – 1990
Мустафа Alkan, працював один протягом перших років коли встановлений Малкан, тепер служить турецької індустрія разом з 17 співробітниками. Виробляючи тільки обмежену машини протягом перших років, Малкан починає виробляти промислові прасувальні преси для швейної промисловості у 80-х. Це дозволяє тримати в Туреччині велику кількість іноземної валюти, що використовується для імпорту.Лінія продуктів - більше ніж 30, до середини 80-их, щоб задовольнити швидкий зростаючий попит, Малкан рухається своє виробництво в фабрику 6000 кв. м. закритої площи. Використовуючи останнє виробничі технології часу, Malkan збільшує продукцію лінію до 160.

1990 – 2000
Після завершення створення і розвитку період, Малкан продовжує піонером новинок в секторі. В 1991, в перший раз турецький прасувальний прес виробник виставляє свою обродование на виставці за кордоном. Сприяння свою продукцію в світі, беручи участь у виставках, Малкан також використовує можливості проведено в цих виставках, підвищує якість своєї продукції і досягає міжнародного маркетингу.За короткий період часу Malkan стає відомим у світі, збільшує її експорт.У цей період, щоб мати можливість надавати своїм місцевим клієнтам швидше і більш високу якість сервіс, Малкан розширює свою продажів, дистрибуції та післяпродажного сервіс мережі по всій країні.

2000 – 2010
Завдяки добре встановленої структури та капіталу, Малкан майже не постраждали від економічної кризи, яка сильно потряс Туреччини до кінця 90-х і початку 2000-х. Навпаки, він покращує свою виробничу технологію, постійно збільшує його зайнятості та експорту, і починає інвестувати більше на якість. Виробляючи схваленого TSE (турецький Інститут Стандартів) і забезпечення обслуговування клієнтів, до цих пір, Malkan робить радикальну перебудову і адаптує ISO9000 Міжнародних Якісних Систем. Malkan забезпечує автоматизацію та стандартизацію у виробництві завдяки своєму обладнанню з лазерною різкою і повністю автоматичним і компьютеризованным пресів, імпортованих з Німеччини. На додаток до фабриці 6000 кв. м., де німецький TÜV схвалив виробництво у відповідності з європейськими стандартами РЄ, 3600 кв. м. шоурум розміщений на службу. У ці роки, найбільша увага зверталась на розробку спеціалізованих пресів для курток/піджаків і брюк та обслуговування проектів «під ключ» для нових фабрик з виробництва всесвітньо відомих брендів, не тільки в Туреччині, але і за кордоном, оскільки метою було отримати міжнародне визнання у світі.

2010 – 2020
Сьогодні Malkan - це більш ніж 30.000 клієнтів, 135 досвідчених інженерів і технічного персоналу, а також працевлаштування 800 працівників, близько 50 представників у Туреччині і більше 40 в зарубіжних країнах, 100.000 одиниць працює фірмової продукції в 84 країнах на 5 континентах. Одне з основних переваг Malkan перед європейськими брендами полягає в концепції недорогих цін, при збереженні високої якості і використання високоякісної сировини, Malkan безперервно збільшує свою частку на ринках за рахунок інвестицій у більш сучасні технології, націлився на підвищення якості виробництва і продукції. Так, Malkan поставив метою відсвяткувати своє 50-у річницю заснування, будучи абсолютним лідером Туреччини у сфері промислового виробництва прасувального обладнання і СОТ-обладнання.